|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

لایروبی رودخانه ها و انهار شهرستان مهاباد سرعت میگیرد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان که با حضور نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان در محل فرمانداری مهاباد برگزار شد، با اشاره به همکاری خوب کشاورزان پایاب سد مهاباد در انجام لایروبی رودخانه ها و انهار شهرستان گفت در ماههای آتی با پیگیری تامین ماشین آلات مناسب لایروبی مجاری آبی و زهکش ها با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/04
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی:

با آبگیری سالانه سد حسنلو در اواخر آذر ماه زمینه تامین آب ۱۱۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی تامین می‌شود

یاسر رهبردین در جلسه مدیران صنعت آب و برق در آذربایجان‌غربی که با حضور نماینده مردم آشنویه و نقده در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات شرکت توزیع نیروی برق برگزار شد، با اشاره به مشکل کمبود آب تخصیصی برای بخش کشاورزی، اظهار داشت: کمبود آب برای تخصیص به بخش کشاورزی در پایاب سدهای حسنلو، بوکان، مهاباد، زولا سلماس و شهرچای ارومیه هم وجود دارد ولی شدت کمبود آب این بخش در سد حسنلو به مراتب بیشتر است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/04
در راستای رسیدگی به مشکلات بخش آب و برق شهرستان بوکان

نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی در شهرستان بوکان برگزار شد

با حضور نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و مدیران عامل بخش آب و برق آذربایجان غربی و جمعی از مدیران شهرستانی جهت بررسی مشکلات و چالش‌های بخش آب و برق بوکان برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/04

نشست مدیریت بحران آذربایجان غربی در جهت مدیریت فصول سرد برگزار شد

نشست مدیریت بحران آذربایجان غربی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و جمعی از مدیران استانی در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01
به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی

جلسه بررسی پروژه های عمرانی اولویت دار و موثر در توسعه استان برگزار شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طرحها و‌پروژه هایی که تمام یا بخشی از آنها در صورت تخصیص اعتبار لازم تا پایان سال ۱۴۰۰ خاتمه خواهند یافت،

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01
با حضور مدیران عامل صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان سلماس

مسایل و مشکلات بخش آب و برق حوزه شهرستان سلماس مورد بحث و بررسی قرار گرفت

با حضور نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان سلماس و مدیران عامل صنعت آب و برق استان نشست بررسی مشکلات و چالشهای بخش آب و برق شهرستان سلماس برگزار شد

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01

تامین آب 2200 هکتار از اراضی کشاورزی پایاب سد کرم آباد در آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی: از مجموع دوازده هزار هکتار اراضی پایاب سد کرم آباد در شهرستان شوط دو هزار و دویست هکتار از این اراضی با تامین آب کشاورزی از سوی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، آماده بهره برداری می باشد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01

استقرار نظام تحویل حجمی آب در شبکه های آبیاری و زهکشی تسریع می گردد

مهندس رهبردین : با بررسی مشترک شرکت آب منطقه ای و سازمان جهاد کشاورزی مشکلات اجرای طرح های آبیاری تحت فشار در شبکه های آبیاری و زهکشی با رفع موانع و ارائه راهکار های پیشنهادی مرتفع می گردد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01

با شناسایی محل های سیل خیز، رودخانه های استان ایمن می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اذربایجان غربی: معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای، در روزهای آتی با ارائه گزارش شناسایی محل های سیل خیز رودخانه های استان و ارائه راهکار عملی، با استفاده از تمام ظرفیت های شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی سیل های احتمالی را کنترل کند.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01

رودخانه نازلو در سرشاخه (برده رش) با هدف ارتقای ظرفیت منابع آبی غرب ارومیه لایروبی می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به لزوم همکاری ایران و ترکیه در راستای لایروبی مسیر رودخانه مهم برده رش گفت: رودخانه نازلو در سرشاخه (برده رش) با هدف ارتقای ظرفیت منابع آبی غرب ارومیه لایروبی می شود.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/08/19

بارندگی 20 میلی‌متری مکریان مهاباد در آذربایجان غربی

مدیر امور آب مهاباد با اشاره به جاری شدن سیل در مکریان مهاباد استان آذربایجان غربی، از بارندگی 20 میلی‌متری در این شهرستان خبر داد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/08/18

ماهیگیری از پشت سد شهرچای ارومیه با نظارت نهادها صورت می گیرد

مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: صید ماهی سوف از پشت سد شهرچای ارومیه با نظارت نهادهای متولی صورت خواهد گرفت.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/08/13

مشکلات آبی بخش انزل و نازلو راه حل عملی دارد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی: با شروع مجدد عملیات اجرایی سد نازلو با اولویت تامین آب شرب و صنعت برای بخش نازلو و انزل ، قره باغ و کهریز میتوان علاوه بر حل مشکلات آب شرب مردم این منطقه بعنوان تامین آب شرب شهر ارومیه در افق سال ١٤١٠ نیز استفاده کرد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/08/09

تأمین آب پاییزه در ۹۰۰هکتار اراضی توسعه‌ای پایاب سد "آغ‌چای" ماکو انجام شد

مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: امسال تامین آب پاییزه در ۹۰۰هکتار از اراضی توسعه‌ای پایاب سد آغ‌چای ماکو انجام شد و برداشت محصول در ۴۰۰هکتار از اراضی توسعه‌ای این سد صورت گرفت.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/08/09

نشست بررسی تامین آب پاییزه و پتانسیلهای درآمدی شهرستانهای جنوب استان آذربایجان غربی برگزار شد

جلسه بررسی تامین آب پاییزه و منابع و پتانسیل های درآمدی شهرستانهای میاندوآب، شاهیندژ، بوکان و تکاب با حضورمدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، مدیران و معاونین ستادی، مدیران امور شهرستانها، مدیران شرکتهای بهره برداری و نماینده کشاورزان منطقه در محل اداره امور آب شهرستان میاندوآب برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/28

خطر فرونشست زمین با کاهش آبهای زیر زمینی در آذربایجان غربی

آذربایجان غربی از استان‌های پرآب کشور بود که این روزها هیچ اثری از آن وجود ندارد، حتی وضع بدتر هم شده و کمبود آب به سفره های زیرزمینی این استان به ویژه در منطقه شمال رسیده و نوعی مرگ پنهان برای زمین در این استان اتفاق افتاده است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/26

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی منصوب شد

در جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و اعضای هیئت مدیره ، مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی منصوب شد .

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/25

۲.۵ میلیون مترمکعب آب برای احیای تالاب بین المللی "کانی برازان" مهاباد در آذربایجان غربی رهاسازی شد

با رهاسازی ۲.۵ میلیون مترمکعب آب از سد مهاباد به تالاب کانی برازان این شهر، این تالاب جانی دوباره یافت و از خطر خشک شدن رهایی یافت.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/22
به همت شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

ساماندهی رود خانه ارس 22 هکتار از خاک کشورمان را به آغوش میهن بازگرداند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: ساماندهی رود مرزی ارس و اجرای عملیات لایروبی و دایک‌گذاری، 22 هکتار از خاک کشورمان را به آغوش میهن بازگردانده است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/20

کلنگ انتقال پساب 3 کارخانه بزرگ ارومیه برای زراعت چوب بر زمین زده شد

کلنگ احداث خط لوله انتقال پساب سه کارخانه ترش نارین، سیب تاک و اروم آدا و انجام عملیات زراعت چوب از این آب های نامتعارف با صرفه جویی 100 درصدی اعتبار دولتی در ارومیه بر زمین زده شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/19

آغاز آزادسازی و رفع تصرف بستر رودخانه شهرچای ارومیه

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت :آزادسازی و رفع تصرف بستر رودخانه شهرچای از متصرفان غیرقانونی با حضور مراجع قضایی و نیروی انتظامی در حال انجام است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/14

1040 هکتار اراضی پایاب تا 20 آبان امسال تحت شبکه سد آغ چای چایپاره قرار می گیرند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به اجرای 900 هکتار شبکه آبیاری پایاب سد آغ چای طی کمتر از 2 ماه در شمال استان گفت: تا 20 آبان امسال نیز هزار و 40 هکتار دیگر مورد بهره برداری قرار می گیرد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/09

مشکلات بخش آب کشاورزی شهرستان پیرانشهر هموار خواهد شد

یاسر رهبردین مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در جلسه بررسی پیشرفت فیزیکی شبکه های آبیاری اراضی تحت پوشش کانال جلدیان با حضور نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار پیرانشهر در محل فرمانداری برگزار شد از حل مشکلات بخش آب کشاورزان منطقه پیرانشهر خبر داد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/04

سد نازلو در افق 1410 به کمک تامین آب شرب مردم شهرستان ارومیه می آید.

مهندس رهبردین در دیدار با نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت با احداث سد نازلو علاوه بر تامین آب شرب مردم شهرستان ارومیه، مشکل حقابه دریاچه ارومیه که به دلیل تبخیر، نفوذ آب در مسیر و برداشتهای غیرمجاز در فصول رهاسازی کاهش می یافت مرتفع میگردد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/07/01

کاهش 25درصدی بارشها در آذربایجان غربی/ضرورت مدیریت آب در بخش کشاورزی

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به کاهش 25 درصدی بارشها در سال آبی جاری گفت: مدیریت آب در بخش کشاورزی باید بیشتر از سالهای قبل به صورت بهینه و هدفمند باشد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/06/30

حدود 35 درصد اعتبارات شرکت آب منطقه ای در احیای دریاچه ارومیه تخصیص یافته است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به تصویب 9 هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های مرتبط با احیای دریاچه ارومیه توسط این شرکت گفت: از این میزان سه هزار و 200 میلیارد ریال تخصیص یافته که حدود 35 درصد از کل مصوب را تشکیل می دهد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/06/30

تالاب کانی برازان شهرستان مهاباد سیراب میشود

یاسررهبردین مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی مهاباد از رها سازی آب به سمت تالاب کانی برازان این شهرستان طی 15 روز آینده خبر داد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/06/29

900 هکتار از اراضی پایاب سد آغ چای شهرستان چایپاره آماده بهره برداری شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی طی بازدید از سد بابا احمد چالدران و آغ چای از آمادگی برای بهره برداری از 900 هکتار از اراضی پایاب سد آغ چای خبرداد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/06/27
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی اعلام نمود

در استان آذربایجان غربی مشکل تامین آب شرب وجود ندارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با تاکید بر مدیریت منابع آب استان گفت علیرغم وجود خشکسالی، مشکل ذخایر آبی و تامین آب شرب وجود ندارد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/06/25

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و سازمان بسیج سازندگی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی

باهدف خدمات رسانی به مناطق محروم استان تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و سازمان بسیج سازندگی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی منعقد شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/06/24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 44 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 347
 • بازدید امروز : 106
 • بازدید دیروز : 3,280
 • کل بازدید : 3,805,849
 • آخرین به روزرسانی : 1400/09/06 20:10:53
 • شناسه IP شما : 54.144.55.253

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ارومیه، بلوار شهید باهنر، شرکت سهامی آب منطقه ای آذربایجان غربی
 • کدپستی : 5715895554
 • تلفن : 33442720-044
 • فاکس : 33440091-044info@agrw.ir
 • پست الکترونیکی : info[at]agrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :