شنبه, 2 تیر 1397

 

 

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با خانواده شهید مدافع حرم

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و در راستای تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با خانواده شهید مصطفی قاسم پور، شهید مدافع حرم دیدار کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، مهندس دانشجو در این دیدار که از سوی فرمانده حوزه 2 مقاومت بسیج ادارات کل استان وجمعی از مدیران استانی همراهی میشدند، ضمن حضور بر سر مزار شهید قاسم پور و نثار فاتحه و گل، با حضور در منزل این شهید با خانواده ایشان دیدار و گفتگو نمود.

مهندس دانشجو در این مراسم  گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف ماست و حضور در کنار آنها توفیق الهی برای مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی شهدا را الگو و چراغ راه دانست و گفت: امنیت و آسایش امروز ما مرهون خون پاک شهیدان است و تداوم راه آنها وظیفه ما  و سربلندی ایران اسلامی در گرو آن است.

در ادامه مهندس دانشجو برسم یادبود با اهدای هدایایی از مقام رفیع این شهید گرانقدر و صبر و ایستادگی خانواده معظمشان تجلیل نمود.
شهید مصطفی قاسم پور پس از ماهها مبارزه با داعش در سوریه ، بهمن  ماه سال 1394 شربت شهادت نوشید و پیکر مطهرش در 18 بهمن ماه 1394 به آغوش خانواده بازگشت.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی