سه‌شنبه, 28 دی 1395


تماس با ما

ارومیه - بلوار شهید باهنر - شرکت سهامی آب منطقه ای آذربایجان غربی
کد پستی : ۵۷۱۳۱۵۹۵۵۵۴
تلفن :  ۳۳۴۵۴۰۹۵ ـ ۳۳۴۴۷۰۵۲ ـ ۳۳۴۴۲۷۲۰ـ ۰۴۴
فکس : ۳۳۴۴۰۰۹۱ ـ ۰۴۴

ایمیل : info@agrw.ir
 

 

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :8
بیشترین بازدید همزمان:90
بازدید امروز :368
بازدید دیروز :872
کل بازدید :416461
میانگین بازدید :565
آخرین به روزرسانی:1395/10/28 08:56:46

 اخباری از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
*انسداد بیش از 142 حلقه چاه غیر مجاز در سطح استان به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در راستای حفاظت و کنترل منابع آب، اکیپ های گشت و بازرسی این شرکت با همکاری مقامات قضایی و انتظامی شهرستانهای تابعه طی ماه گذشته موفق به شناسایی و انسداد بیش از 142 حلقه چاه غیرمجاز شدند.
بیشتر ...
 

 نشست مشترک بررسی و تدوین نظامهای بهره برداری و ایجاد تشکل های آببران برگزار شد
نشست مشترک شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و سازمان جهادکشاورزی و سازمان تعاون روستایی استان با موضوع مطالعات اجتماعی و تدوین نظامهای بهره برداری و ایجاد تشکلهای آببران با حضور نمایندگان سه دستگاه درمحل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای برگزار شد.
بیشتر ...
 

 تقدیر رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
مشاور وزیر و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو با اهدای لوح تقدیر، از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به پاس خدمات رسانی موثر به زائرین شریف عتبات عالیات تقدیر کرد.
بیشتر ...
 

 انتصاب مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان عضو کارگروه مدیریت جامع حوزه آبخیز با رویکرد جلب مشارکت مردم
طی حکمی از سوی مهندس تقی کهوریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی، مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان عضو کارگروه مدیریت جامع حوزه آبخیز با رویکرد جلب مشارکت مردم منصوب شد.
بیشتر ...
 

 نشست بررسی و ارزیابی برنامه های احیای دریاچه ارومیه و مصارف آب برگزار شد
در شانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو که با حضور وزیر نیرو برگزار شد از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان یکی از شرکت های موفق در سال 94 تقدیر شد.
بیشتر ...
 

 تقدیر وزیر نیرو از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
در شانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو که با حضور وزیر نیرو برگزار شد از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان یکی از شرکت های موفق در سال 94 تقدیر شد.
بیشتر ...
 

 نهمین نشست شورای حفاظت از منابع آب استان آذربایجان غربی برگزار شد
نهمین نشست شورای حفاظت از منابع آب استان آذربایجان غربی به ریاست استاندار و با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.
بیشتر ...
 

 اخبار کوتاه از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
* جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مهاباد برگزار شد جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مهاباد با حضور اعضا و روسای ادارات این شهرستان در محل فرمانداری مهاباد برگزار شد.
بیشتر ...
 

 بررسی عملکرد طرح احیا و تعادل بخشی در آب منطقه ای آذربایجان غربی
نشست بررسی عملکرد طرح احیا و تعادل بخشی با حضور معاون حفاظت و بهره برداری و مجموعه مدیران و روسای واحدهای تابعه شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.
بیشتر ...
 

 تقدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
همزمان با برگزاری اجلاس استانی نماز که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ،دکتر محبوبی مشاور وزیر کشور ، مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی ،برزگری رئیس ستاد اقامه نماز استان، و جمعی از معاونین استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی ، در سالن شهید عطایی استانداری برگزار شد، شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز به عنوان دستگاه شایسته تقدیر معرفی گردید و از مدیرعامل این شرکت به جهت حسن اجرای برنامه های ابلاغی ستاد اقامه نماز استان با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.
بیشتر ...
 

 نشست مشترک مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با مسئولین شهرستان اشنویه
در راستای ساماندهی مناطق تحت تصرف و آزاد سازی حریم بستر رودخانه های شهرستان اشنویه نشست مشترکی با حضور مدیر دفتر سواحل و رودخانه و مدیر دفتر حقوقی و کارشناسان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با فرماندار، دادستان و رئیس اداره منابع طبیعی این شهرستان در محل سد سیلوه برگزار شد.
بیشتر ...
 

 نهمین نشست کارگروه اطلاع رسانی و آموزش طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
نهمین نشست کارگروه اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی طرح احیا و تعادل بخشی با حضور رئیس و اعضای این کارگروه و مشاور طرح در سالن جلسات معاونت حفاظت و بهره برداری این شرکت برگزار شد.
بیشتر ...
 

 اخباری از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
ادامه شناسایی و برخورد با چاه های غیرمجاز و برگزاری جلسات شوراهای حفاظت از منابع آب، از مهمترین برنامه های ادارات تابعه شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در هفته گذشته بود.
بیشتر ...
 

 برگزاری نشست مدیریت بحران در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
در پی اعلام هشدارهای سازمان هواشناسی نشست اضطراری کمیته مدیریت بحران با حضوراعضای این کمیته در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.
بیشتر ...
 

 حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در مراسم غبارروبی مزار شهدا
همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج، مدیرعامل و جمعی ازمدیران، کارکنان و اعضای پایگاه بسیج مولای متقیان(ع) شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور در گلزار شهدای ارومیه با آرمانهای والای شهیدان تجدید میثاق کردند.
بیشتر ...
 

 نشست مشترک شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی و نمایندگان منطقه آزاد تجاری ماکو برگزار شد
نشست مشترک شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی با نمایندگان منطقه آزاد تجاری ماکو به منظور رفع موانع و چالشهای شبکه آبیاری و زهکشی کرم آباد با حضور مدیرعامل و معاونین این شرکت و نمایندگانی از منطقه آزاد ماکو برگزار گردید
بیشتر ...
 

 مراسم تجلیل از دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
به دنبال کسب عنوان دفتر برتر در ارزیابی عملکرد سالهای 93 و 94 دفاتر مطالعات پایه منابع آب شرکتهای آب منطقه ای سراسرکشور، مراسم تجلیل ازمدیر، روسای گروههای تخصصی و کارشناسان دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی درمحل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.
بیشتر ...
 

 نشست شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی با شورای شهر ارومیه
به منظور رفع موانع و استفاده عمومی از رودخانه شهرچایی ارومیه نشستی با حضور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، شهردار و اعضای شورای شهر ارومیه و مدیرعامل و معاونین شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در سالن جلسات شورای شهر برگزار گردید
بیشتر ...
 

 167حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان مهاباد پر و مسلوب المنفعه شد
در راستای حفاظت از منابع آب و تعادل بخشی سفره های آب های زیرزمینی، 167حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان مهاباد پر و مسلوب المنفعه شد.
بیشتر ...
 

 همایش پیاده روی در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل و روز تربیت بدنی در صنعت آب و برق همایش پیاده روی با حضور گسترده کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این شرکت برگزار شد.
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 39 » صفحه:
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای آذربايجان‌غربي است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا