سه‌شنبه, 4 اردیبهشت 1397

 

 

برگزاری برنامه های ویژه هفته «عفاف و حجاب» در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

همزمان با هفته «عفاف و حجاب»، با مشارکت امور زنان و خانواده شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برنامه های مختلف فرهنگی برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت اب منطقه ای آذربایجان غربی، در اولین روز از هفته عفاف و حجاب همزمان با برگزاری همایش بزرگ صنعت آب و برق استان کارگاه آموزشی سلامت جسمی بانوان برگزار و طی این مراسم از تعداد پنج نفر از بانوان فرهیخته شرکت آب منطقه ای اذربایجان غربی در زمینه های علمی و عفاف و حجاب تقدیر گردید.

از دیگر اقدامات این شرکت در هفته عفاف و حجاب، حضور چشمگیر بانوان شرکت در تجمع دوهزار نفری صیانت از حریم خانواده با شعار رعایت حجاب و عفاف لازمه حفظ کرامت خانواده بود.

همچنین در راستای برنامه های این هفته  ، در آخرین روز از هفته عفاف و حجاب مراسم سخنرانی ویژه این هفته با حضور کلیه بانوان و سخنرانی امام جماعت شرکت برگزار گردید که طی این مراسم حجت الاسلام شریفی ضمن تفسیر آیات حجاب  نکاتی را در خصوص حفظ حیا و عفت از سوی بانوان و آقایان بیان نمود.

در این مراسم همچنین در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به کلیه بانوان شرکت بن خرید محصولات حجاب با تخفیف ویژه اهدا شد.

 برگزاری مسابقات کتابخوانی عکاسی و نقاشی ویژه کارکنان و خانواده های محترم از دیگر برنامه های اجرا شده در هفته حجاب و عفاف بود که با استقبال بسیار خوب همکاران این شرکت همراه شد.

 فضا سازی شرکت با شعارهای مختلف عفاف و حجاب و نصب بنرهایی با همین موضوع از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای برنامه های «عفاف و حجاب» شرکت اب منطقه ای اذربایجان غربی می باشد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای آذربايجان‌غربي است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا