Wednesday, 22 Mordad 1399
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
آذربایجان غربی
سد مهاباد
سد شهرچای ارومیه
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اعلام کرد
 رشد ۸۷ درصدی شناسایی چاههای غیرمجاز در آذربایجان غربی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در گفتگو با خبر نگاران از رشد ۸۷ درصدی شناسایی چاههای غیرمجاز دراین استان خبر داد.
More ...
 

 برگزاری اولین نشست کمیته صیانت از حقوق شهروندی در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
اولین نشست کمیته صیانت از حقوق شهروندی سال 99 در شرکت آب منطقه ای آذربایجان برگزار شد
More ...
 

 مراسم ویژه هفته حجاب و عفاف در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به صورت مجازی برگزار شد
به مناسبت هفته حجاب و عفاف مراسمی با حضور امام جماعت، معاون منابع انسانی مالی و پشتیبانی و ومشاور امور بانوان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ، با رعایت اصول بهداشتی به صورت مجازی برگزار شد.
More ...
 

 انتصاب دبیر امور فرهنگی صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی
طی حکمی از سوی سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو داود صالح نمدی معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به عنوان دبیر امور فرهنگی صنعت آب و برق استان منصوب شد.
More ...
 

به‌ بهانه هفته صرفه‌جویی در مصرف آب و برق؛
 حفظ آب حفظ زندگی
در سالهای اخیر و با کاهش منابع آب سطحی و زیرزمینی تامین آب و برق کشور با چالش عمده ای روبرو شده که همین موضوع موجب توجه بیش از پیش به مقوله صرفه جویی و اختصاص هفته اول تیر ماه به نام هفته صرفه جویی و مدیریت مصرف شده است تا شاید از این طریق و هوشیار کردن افراد بتوان در مقابل بی‌آبی و خاموشی ایستاد.
More ...
 

 برگزاری دوره آموزشی کاربری نسخه توسعه یافته سامانه سامیر در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
با هدف بازآموزی و آشنایی کارشناسان ستادی و شهرستانی مهندسی رودخانه ها و سواحل با سامانه اطلاعات مکانی یکپارچه رودخانه ها دوره آموزشی سامانه سامیر با کاربری نسخه توسعه یافته سامانه به مدت یک روز در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
More ...
 

 حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات شهروندان
دکتر اتابک جعفری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان امروز 20 خرداد با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهند بود.
More ...
 

 پویش #هر_هفته_الف_ب_ایران و افتتاح سد چپرآباد اشنویه
#هر_هفته_الف_ب_ایران عنوان پویشی است که دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو برای افتتاح هفتگی طرح‌های بزرگ و مهم صنعت آب و برق مطرح کرده است؛ ایستگاه‌های این پویش عمدتاً در محروم‌ترین و رنج‌کشیده‌ترین نقاط ایران بوده‌اند. الف، نشانی از آب و آبادانی است و ب، نشانه‌ای از برق و بردباری و با هم بودن، برای ساختن ایرانی که شایسته ایرانیان است و پویش هر هفته الف - ب- ایران راهی به عمران و آبادانی برای ساختن جامعه ای برخوردار از زیر ساخت‌های توسعه بارویکرد رونق و جهش تولید است که در ایران اسلامی با درایت و خوش فکری وزیر نیرو شکل گرفته‌است. پویش هرهفته الف- ب- ایران در سال ۱۳۹۹ با ابعاد گسترده‌تر مبتنی بر نام‌گذاری امسال به‌عنوان سال جهش تولید ادامه پیدا کرده‌است، وزارت نیرو در تلاش است امسال با اصلاح رویکردها و رویه‌ها برای خدمت‌ رسانی آماده‌تر باشد. ایستگاه هفته ششم پویش # هر هفته الف- ب- ایران استان آذربایجان غربی و افتتاح سد اشنویه و استان بوشهر با هفت پروژه دیگر بود که طرح‌هایی با سرمایه‌گذاری مجموع ۲ هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان از محل منابع دولتی و خصوصی در این دو استان به بهره برداری رسید.
More ...
 

 معاون وزیر نیرو: آبرسانی به روستاها در دولت تدبیر و امید ۱۰ برابر شده است
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: آبرسانی پایدار به بخش روستایی در دولت تدبیر و امید در مقایسه با دولت‌های قبل، ۱۰ برابر بیشتر شده است.
More ...
 

در ششمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور رییس جمهور و وزیر نیرو؛
 سد "اشنویه" در آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسید
سد اشنویه(چپرآباد) در آیینی به صورت ویدئو کنفرانسی و در ششمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور رییس جمهور و وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.
More ...
 

در راستای تامین آب شرب، کشاورزی و حق آبه زیست محیطی دریاچه ارومیه
 سد مخزنی اشنویه (چپرآباد) به بهره برداری میرسد
مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان غربی:بهره‌برداری از سد چپرآباد ضمن تامین آب شرب منطقه به تامین آب زیستی دریاچه ارومیه نیز کمک خواهد کرد
More ...
 

 شنا در سدهای استان آذربایجان غربی ممنوع است
شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای از هموطنان درخواست کرد: از شنا کردن در سدها و تاسیسات آبی این استان خودداری کنند.
More ...
 

 بیانیه شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس
شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را صادر کرد. به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان غربی متن بیانیه بدین شرح است:
More ...
 

 نشست مشترک مدیران عامل بخش آب استان آذربایجان غربی با معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا برگزار شد
در راستای بررسی مسائل بخش آب آذربایجان غربی نشست مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای و آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی با معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.
More ...
 

 آغاز رهاسازی آب از سد شهرچایی به سمت دریاچه ارومیه
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از آغاز رهاسازی آب از سد مخزنی شهرچایی به سمت دریاچه ارومیه خبر داد.
More ...
 

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی خبرداد:
 بازدید از سدها و تاسیسات آبی در استان آذربایجان غربی ممنوع شد
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از ممنوعیت بازدید از سدهای استان جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی خبر داد.
More ...
 

 به منظور پیشگیری از شیوع کرونا اعتبار پروانه‌ها و مجوزهای آب زیر زمینی تا پایان اردیبهشت ماه 1399 تمدید شد
مهندس محمد حاج رسولی ها مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: در راستای کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم کاهش مراجعات ارباب رجوع به شرکت‌های آب منطقه‌ای و ادارات تابعه طی دو ماه آینده مجوزهای کف‌شکنی، جابجایی، لایروبی و ... چاه و ادامه پیشکار قنات که تاریخ اعتبار آن‌ها تا پایان اسفند ماه سال جاری بوده و در زمان اعتبار مجوز اجرا نشده‌اند بدون طی تشریفات تا پایان اردیبهشت ماه 13٩٩ تمدید اعتبار می‌شوند.
More ...
 

 اطلاع رسانی حریم و بستر رودخانه سیمینه رود (شاخه قزل گنبد)
با توجه به اختیار حاصله از مفاد تبصره یک ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب مصوب 1361 مجلس شورای اسلامی و در اجرای مفاد ماده 3 آیین‌نامه مربوط به تعیین بستر و حریم رودخانه‌ها ، انهار و شبکه‌های آبیاری و زهکشی مصوب 11/8/1379 هیئت محترم وزیران، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که حریم و بستر رودخانه سیمینه رود (شاخه قزل گنبد) در حد فاصل بالادست روستای شهریکند تا محدوده روستای گلینان تعیین گردیده است.
More ...
 

 آغاز مرحله جدید عملیات رهاسازی آب از سد های آذربایجان غربی به سوی دریاچه ارومیه
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از آغاز عملیات رهاسازی آب از سدهای مخزنی شهید کاظمی بوکان، شهرچای، مهاباد و زولا به سوی دریاچه ارومیه خبر داد.
More ...
 

 تقدیراز مدیرمنابع آب شهرستان سلماس آذربایجان غربی
مهندس تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و شهروز برزگر نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی همزمان با افتتاح تصفیه خانه آب شرب شهرستان سلماس با اهدای لوح از زحمات مهندس کیومرث جهانگرد مدیرمنابع آب سلماس تقدیر نمودند.
More ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 60 » Page: