Tuesday, 4 Ordibehesht 1397
 تقدیرنماینده ارومیه ازمدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
نادر قاضی پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به دکتر اردکانیان وزیر نیرو از عملکرد شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در سال 96 در محدوده رودخانه های شهرستان ارومیه تقدیر و تشکر نمود.
More ...
 

 مرحله دوم رهاسازی آب از سدهای استان آذربایجان‌غربی به سمت دریاچه ارومیه
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از آغاز مرحله دوم رهاسازی آب از مخزن سدهای مهاباد، شهرچای، شهیدکاظمی بوکان و ساروق تکاب به سمت دریاچه ارومیه در سال آبی 97-1396 خبر داد.
More ...
 

 منابع آب استان آذربایجان غربی در مواجهه با بحران و خطرات جدی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور در نشست خبری شبکه استانی سیما وضعیت منابع آبی استان و دریاچه ارومیه را مورد بحث و بررسی قرار داد.
More ...
 

 دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اذربایجان غربی با همکاران
مهندس کیومرث دانشجو رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به همراه معاونین و اعضای هیئت مدیره در محل سالن مجموعه ورزشی این شرکت با همکاران دیدار کرد.
More ...
 

 بازدید بیش از 34 هزار نفر از سدهای آذربایجان غربی در نوروز 97
در تعطیلات نوروز امسال، بیش از 34 هزار نفر از مسافران نوروزی از سدهای استان آذربایجان غربی دیدن کردند.
More ...
 

 بازدید معاون اول رییس جمهور از دریاچه ارومیه
معاون اول رییس جمهور به همراه استاندار آذربایجان غربی ، مدیرعامل شرکت اب منطقه ای آذربایجان غربی و جمعی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی، از آخرین وضعیت دریاچه ارومیه بازدید نمود.
More ...
 

 سه سد استان آذربایجان غربی آماده استقبال از مهمانان نوروزی
همزمان با ایام تعطیلات نوروزی سدهای شهرچای، آغ چای و حسنلوی نقده در استان آذربایجان غربی آماده استقبال از مهمانان نوروزی هستند.
More ...
 

 تقدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
در نشستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ، برزگری رئیس ستاد اقامه نماز استان، و جمعی از مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی ، شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز به عنوان دستگاه شایسته تقدیر معرفی گردید و از مدیرعامل این شرکت به جهت حسن اجرای برنامه های ابلاغی ستاد اقامه نماز استان با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.
More ...
 

 آخرین جلسه شورای حفاظت از منابع استان آذربایجان غربی در سال 96 برگزار شد
آخرین جلسه شورای حفاظت از منابع استان آذربایجان غربی با حضور با حضوراستاندار، فرمانداران و اعضای این شورا در محل استانداری 96 برگزار شد.
More ...
 

 رهاسازی آب سد مهاباد در استان آذربایجان غربی به سمت دریاچه ارومیه
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از رهاسازی بخشی از آب مخزن مهاباد به سمت دریاچه ارومیه خبر داد.
More ...
 

 دوره آموزشی کارشناسان آماربرداری از موقعیت مصارف آبهای سطحی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
جلسه توجیهی و دوره آموشی کارشناسان آماربردار مشاوران آماربرداری از منابع و مصارف آب سطحی محدوده های مطالعاتی استان آذربایجان غربی برگزار شد.
More ...
 

 تقدیر از مدیر امور بهره برداری سد و نیروگاه مهاباد
مشاور وزیر و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، با ارسال لوح تقدیر از مهندس مرتضی قلیزاده مدیر امور بهره برداری سد و نیروگاه مهاباد به جهت کسب رتبه برتر کشوری در ارزیابی عملکرد سال 1395 آن شرکت در رسته نیروگاههای برق آبی مقیاس کوچک قدردانی کرد.
More ...
 

 جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان برگزار شد
دوازدهمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان با حضورفرماندار بوکان، مدیر منابع آب این شهرستان و اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار شد.
More ...
 

 کمبود بارش برف ، استان آذربایجان غربی را در سال آینده با کاهش قابل توجه روان آب مواجه خواهد نمود
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و دبیر شورای حفاظت از منابع آب استان، کاهش کیفی بارش های سال جاری را عامل بحران در منابع آبی استان عنوان نمود.
More ...
 

 بازدید دانشجویی از آزمایشگاه رسوب آب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
جمعی از اساتید و دانشجویان مقطع دکترای دانشکده آبخیزداری دانشگاه ارومیه از آزمایشگاه رسوب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی غربی بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتهای شرکت در این بخش قرار گرفتند.
More ...
 

 نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان ماکو برگزار شد
نشست شورای حفاظت از منابع آب و خاک با حضور مدیرعامل آب منطقه ای استان آذربایجان غربی و فرمانداران شهرهای ماکو ، شوط ، پلدشت ، نمایندگان مردم شهرستان های ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی ، و مسئولین دستگاههای ذیربط در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .
More ...
 

 همایش مقامات قضایی و نیروی انتظامی جنوب استان آذربایجان غربی برگزار شد.
در راستای اجرای پروژه اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی طرح تعادل بخشی آبهای زیر زمینی، همایش مقامات قضایی و نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی با حضور معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، فرماندار و امام جمعه شهرستان مهاباد، مقامات قضایی و جمعی از فرماندهان انتظامی جنوب استان در محل سالن اجتماعات ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد برگزار شد.
More ...
 

 جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان برگزار شد
یازدهمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان با حضورفرماندار بوکان، مدیر منابع آب این شهرستان و اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار شد.
More ...
 

 آگهی تمدید ممنوعیت توسعه بهره برداری از منابع آب زیرزمینی محدوده مطالعاتی خوی در استان آذربایجان غربی
پیروآگهی ممنوعیت شماره 700/15394/92 مورخ 22/2/92 ، بر اساس نتایج مطالعات و بررسیهای به عمل آمده، افت سطح آب زیرزمینی و کسری حجم مخزن در محدوده مطالعاتی خوی همچنان ادامه دارد، لذا به منظور جلوگیری از افزایش افت سطح آب زیرزمینی در محدوده یاد شده، به موجب ماده 4 قانون توزیع عادلانه آب، ممنوعیت حفر چاه عمیق، نیمه عمیق و احداث قنات و یا هرگونه افزایش بهره‌برداری از منابع آب (به استثنای موارد مندرج درآئین نامه اجرائی قانون الحاق یک ماده به قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین و ماده 57 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب سال 84 و در حد سقف تخصیص آب ابلاغ شده) در محدوده مطالعاتی مذکور طبق نقشه‌های موجود در دفتر حفاظت و بهره‌برداری منابع آب و امور مشترکین شرکت مادر تخصصی مــدیریت منابع آب ایــران و شــرکــت آب منطقــه ای آذربایجان غربی از تاریخ اتمام آگهی فوق الذکر (23/9/1396) به مدت 5 سال دیگر تا تاریخ 23/9/1401 با حدود اربعه به شرح ذیل تمدید می‌گردد.
More ...
 

 آگهی ممنوعیت توسعه بهره برداری از منابع آب زیرزمینی محدوده مطالعاتی میاندوآب در استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی
براساس نتایج مطالعات و بررسی‌های به عمل آمده، بهره برداری بیش از حد مجاز از منابع آب زیرزمینی و وقوع خشکسالی‌های مستمر باعث افت سطح آب زیرزمینی و کسری حجم مخزن در محدوده مطالعاتی میاندوآب شده است. لذا به منظور جلوگیری از افزایش افت سطح آب و حفظ ذخایر ارزشمند آب زیرزمینی در محدوده یاد شده، به موجب ماده 4 قانون توزیع عادلانه آب، حفر چاه عمیق، نیمه عمیق و احداث قنات و یا هرگونه افزایش بهره‌برداری از منابع آب (به استثنای موارد مندرج درآئین نامه اجرائی قانون الحاق یک ماده به قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین و ماده 57 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب سال 84 و در حد سقف تخصیص آب ابلاغ شده) در محدوده مذکور به مدت 4 سال از تاریخ نشر این آگهی طبق نقشه‌های موجود در دفتر حفاظت و بهره‌برداری منابع آب و امور مشترکین شرکت مادر تخصصی مــدیریت منابع آب ایــران و شــرکــت آب منطقــه ای آذربایجان غربی با حدود اربعه به شرح ذیل ممنوع اعلام می‌گردد.
More ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 49 » Page:
    _SLOGANCopyright © All Rights Reserved for West Azerbaijan Regional Water Authority.  |  Powered By: DibaGroup