شنبه, 10 آبان 1399
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
آذربایجان غربی
سد مهاباد
سد شهرچای ارومیه
 مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و معاونین شرکت آب منطقه ای وجمعی از مدیران شرکت برگزار شد.
أكثر...
 

 برنامه های برگزار شده در ادارات تابعه شرکت اب منطقه ای آذربایجان غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس
همزمان با هفته دفاع مقدس ادارات امور تابعه شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی اقدام به برگزاری مراسمات ویژه این هفته کردند.
أكثر...
 

 حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در مراسم غبارروبی مزار شهدا
همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس مدیرعامل و جمعی ازمدیران، کارکنان و اعضای پایگاه بسیج مولای متقیان(ع) شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور در گلزار شهدای ارومیه با آرمانهای والای شهیدان تجدید میثاق کردند.
أكثر...
 

 مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از همکاران ایثارگر شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مراسم تجلیل از همکاران ایثارگر شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.
أكثر...
 

 مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
در دومین روز از هفته دفاع مقدس، مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره 312شهید کارمند استان آذربایجان غربی با حضور سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی و جمع کثیری از مدیران استانی در محل شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد.
أكثر...
 

 ملاقات عمومی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
ملاقات عمومی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به منظور رسیدگی به مشکلات مردم امروز 27 شهریور ماه برگزار شد.
أكثر...
 

 رها سازی شش میلیارد متر مکعبی آب به دریاچه ارومیه از سدهای آذربایجان غربی
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: : از هفت سد بوکان، شهر چای، زولا، حسنلو، ساروق، مهاباد و دریک با اولویت آب شرب و محیط زیست تاکنون ۶ میلیارد متر مکعب آب به دریاچه ارومیه رهاسازی شده است.
أكثر...
 

 اولین نشست مدیران روابط عمومی شرکتهای آب منطقه ای شمال کشور برگزار شد
اولین نشست مدیران روابط عمومی شرکت های آب منطقه ای شمال کشور با عنوان استان های قطب سوم با حضور مدیران دفاتر روابط عمومی های استانهای آذربایجان غربی، خراسان شمالی، گلستان و مازندران به صورت ویدئو کنفرانسی و به میزبانی و مرکزیت آذربایجان شرقی برگزار شد.
أكثر...
 

استاندار آذربایجان غربی در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان عنوان نمود:
 سند سازگاری با کم آبی باید بر اساس سند توسعه آمایش آذربایجان غربی تدوین شود
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در بیست و هشتمین نشست شورای حفاظت از منابع آب استان وهشتمین جلسه سازگاری با کم آبی با اشاره به اینکه سند آمایش استان یک گام دیگر تا نهایی شدن فاصله دارد بر هماهنگی تدوین اسناد تخصصی دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها با این سند تاکید کرد و گفت: سند سازگاری با کم آبی استان که نیز که مورد مطالبه وزارت نیرو است باید بر اساس سند آمایش تدوین و نهایی شود.
أكثر...
 

 برگزاری جلسه ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
جلسه ملاقات عمومی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور مهندس دستگاهی معاون طرح و توسعه منطقه ای استان برگزار شد.
أكثر...
 

 برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و همزمان با هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر مراسم پر فیض زیارت عاشورا با حضور مدیر عامل، معاونین و جمع کثیری از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در محل محوطه شرکت برگزار شد.
أكثر...
 

 حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات شهروندان
دکتر اتابک جعفری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی صبح امروز با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی شد
أكثر...
 

 دیدار مدیر امور منابع آب ارومیه با خانواده های ایثارگران
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت مدیر امور منابع آب ارومیه به همراهی دبیر فرهنگی و سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان با خانوادهای شهید غلامرضا اصغری و جانباز 70 درصد آقای اصغر محب زاده دیدار نمودند.
أكثر...
 

 نشست هماهنگی اجرای طرح احیا و تعادل بخشی در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
نشست هماهنگی اجرای طرح احیا و تعادل بخشی با محوریت بررسی روند اجرایی طرح داناب و چگونگی همکاری و هماهنگی با آموزش و پرورش در جهت استفاده از ظرفیت سامانه شاد با حضور مدیر دفتر هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و نمایندگان جهاددانشگاهی و آموزش و پرورش استان و جمعی از مدیران و کارشناسان در شرکت آب منطقه ای برگزار شد.
أكثر...
 

 رهاسازی 1323 میلیون مترمکعب آب از سدهای آذربایجان غربی به دریاچه ارومیه
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان ‌غربی گفت: امسال در مجموع یک هزار و ۳۲۳ میلیون متر مکعب آب از سد‌های استان برای احیای دریاچه ارومیه، ۲۴۸ میلیون متر مکعب برای تأمین آب شرب و ۵۰۶ میلیون متر مکعب برای بخش کشاورزی رها‌سازی شده است.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اعلام کرد
 رشد ۸۷ درصدی شناسایی چاههای غیرمجاز در آذربایجان غربی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در گفتگو با خبر نگاران از رشد ۸۷ درصدی شناسایی چاههای غیرمجاز دراین استان خبر داد.
أكثر...
 

 برگزاری اولین نشست کمیته صیانت از حقوق شهروندی در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
اولین نشست کمیته صیانت از حقوق شهروندی سال 99 در شرکت آب منطقه ای آذربایجان برگزار شد
أكثر...
 

 مراسم ویژه هفته حجاب و عفاف در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به صورت مجازی برگزار شد
به مناسبت هفته حجاب و عفاف مراسمی با حضور امام جماعت، معاون منابع انسانی مالی و پشتیبانی و ومشاور امور بانوان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ، با رعایت اصول بهداشتی به صورت مجازی برگزار شد.
أكثر...
 

 انتصاب دبیر امور فرهنگی صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی
طی حکمی از سوی سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو داود صالح نمدی معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به عنوان دبیر امور فرهنگی صنعت آب و برق استان منصوب شد.
أكثر...
 

به‌ بهانه هفته صرفه‌جویی در مصرف آب و برق؛
 حفظ آب حفظ زندگی
در سالهای اخیر و با کاهش منابع آب سطحی و زیرزمینی تامین آب و برق کشور با چالش عمده ای روبرو شده که همین موضوع موجب توجه بیش از پیش به مقوله صرفه جویی و اختصاص هفته اول تیر ماه به نام هفته صرفه جویی و مدیریت مصرف شده است تا شاید از این طریق و هوشیار کردن افراد بتوان در مقابل بی‌آبی و خاموشی ایستاد.
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 61 » صفحه: