پنجشنبه, 26 مهر 1397
 نشست بررسی مشکلات حوزه آب شهرستان خوی برگزار شد.
نشست بررسی مشکلات حوزه آب شهرستان خوی با حضور نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان خوی و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
أكثر...
 

 برگزاری دومین جلسه نشست کارگروه آب پدافند غیر عامل استان در سال 97 در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
دومین نشست کارگروه آب پدافند غیرعامل استان آذربایجان غربی با حضور اعضای این کارگروه به میزبانی شرکت آب منطقه ای برگزار شد.
أكثر...
 

 پیشرفت اجرایی 58 درصدی شبکه آبیاری و زهکشی غازان و بند انحرافی بویلاپوش در شهرستان خوی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در سفر به شهرستان خوی ضمن دیدار و گفتگو با نماینده حوزه های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از طرحهای در دست اجرای بخش آب در این منطقه نیز بازدید کرد .
أكثر...
 

 طرح کرم آباد بزرگترین طرح اقتصاد مقاومتی در استان آذربایجان غربی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در جریان بازدید مدیرکل بازرسی استان اذربایجان غربی به شهرستان پلدشت ضمن بازدید از مراحل اجرایی سد کرم آباد در این شهرستان، این طرح را بزرگترین طرح اقتصاد مقاومتی در استان آذربایجان غربی دانست.
أكثر...
 

 بازدید استاندار آذربایجان غربی از مراحل اجرایی سد کرم آباد در شهرستان پلدشت
استاندار اذربایجان غربی در دومین روز از سفر به شهرستان پلدشت از مراحل اجرایی سد کرم آباد در این شهرستان بازدید کرد.
أكثر...
 

 پروژه های عمرانی درکنار تعامل و همراهی مردم اثربخشی بالایی دارد
مدیر کل دفترمهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت مدیریت منابع آب ایران: طرح های عمرانی بایستی از تک بعدی خارج شده و به صورت چند منظوره در کنار عملیات عمرانی با بکارگیری و مشارکت سایر دستگاههای اجرایی ذیربط مشارکت مردمی را نیز همراه خود داشته باشد.
أكثر...
 

 برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم مراسم پر فیض زیارت عاشورا با حضور جمع کثیری از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در محل مهدیه این شرکت برگزار شد.
أكثر...
 

 کسب رتبه سوم دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در بین شرکتهای بخش آب کشور
در ارزیابی های به عمل آمده در خصوص ارائه خدمات حقوقی و قضایی، دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی حائز رتبه سوم در میان کلیه شرکتهای بخش آب کشور شد.
أكثر...
 

 کسب رتبه برتر در زمینه توسعه ورزش توسط صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی
خانواده صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه برتر سال 1395 در زمینه توسعه ورزش، سلامتی و نشاط کارکنان شد.
أكثر...
 

 کسب رتبه برتر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد سالانه سال 1396 شد
أكثر...
 

 بررسی پروه های عمرانی بخش آب شهرستانهای شوط، ماکو، پلدشت و چالدران در سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی
نشست بررسی پروژه‌های عمرانی بخش آب شهرستان‌های شوط، ماکو، پلدشت و چالدران با حضور رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی ، نماینده مردم این شهرستان‌ها، جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.
أكثر...
 

 جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان برگزار شد
پنجمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان با حضور معاون عمرانی فرماندار بوکان، مدیر منابع آب این شهرستان و اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار شد.
أكثر...
 

 آموزش و توانمند سازی زنان نقش بسزایی در اصلاح الگوی مصرف آب دارد
مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اذربایجان غربی در دومین روز از نشست سراسری مدیران کل دفاتر امور بانوان و خانواده استانداریهای سراسرکشور که با حضور مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده وبا حمایت و مشارکت شرکت آب منطقه ای در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به توانمندی های زنان درعرصه های فرهنگی و اجنتماعی، نقش آ نها را در اصلاح الگوی مصرف آب در جامعه امری بسیار مهم برشمرد.
أكثر...
 

 مدیران جدید امور منابع آب شهرستانهای سلماس و نقده معرفی شدند
مراسم تودیع و معارفه مدیران امور منابع آب شهرستانهای نقده و سلماس با حضور فرمانداران این شهرستانها ، مدیرعامل و معاونین شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.
أكثر...
 

 برگزاری اولین نشست کارگروه آب پدافند غیرعامل استان در سال 97 در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
اولین نشست کارگروه آب پدافند غیر عامل استان در سال 97 با حضور اعضای این کارگروه به میزبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد .
أكثر...
 

 بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از اجرای طرح شبکه آبیاری تحت فشار نهرخان روستای بالو ارومیه
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به همراه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای و دیگر همراهان از اجرای طرح شبکه آبیاری تحت فشار نهر خان روستای بالو در شهرستان ارومیه بازدید کرد.
أكثر...
 

 نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مهاباد برگزار شد
پنجمین نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مهاباد با حضور معاون برنامه¬ریزی وتوسعه فرمانداری شهرستان مهاباد ، مدیر امور منابع اب این شهرستان و اعضای شورای حفاظت آب و ادارات ذیربط در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.
أكثر...
 

 دشت‌های کشور زیر ذره بین کیفیت سنجی منابع آب
طرح مطالعات کیفی آب دشت‌ها با هدف شناسایی منابع آلوده کننده که از سال 9۶ آغاز شده، سال آینده تکمیل می‌شود.
أكثر...
 

 نشست منطقه ای کارگروه های اجرایی نظام مدیریت جامع کیفیت منابع آب در آذربایجان غربی برگزار شد
نشست منطقه ای کارگروه های اجرایی نظام مدیریت جامع کیفیت منابع آب به میزبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و با حضور مهندس میبدی مدیرکل دفتر نظام های بهره برداری و حفاظت آب و آبفا وزارت نیرو و هیئت همراه و 6 استان آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، کردستان و آذربایجان غربی برگزار شد.
أكثر...
 

 بازدید ارزیابان ستاد صیانت ازحقوق شهروندی و حجاب و عفاف از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی توسط بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت .
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 53 » صفحه: