سه‌شنبه, 30 بهمن 1397

 

 

دوره آموزشی نظارت تصویری تاسیسات آبرسانی در شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان غربی برگزار شد

یک دوره کلاس آموزشی نظارت تصویری با هدف کنترل و نظارت تصویری تاسیسات ابرسانی ارومیه شامل ستاد مرکزی، سد شهرچای و تصفیه خانه گلشهر در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، این دوره توسط معاونت طرح و توسعه  با همکاری دفتر تاسیسات برقی و مکانیکی این شرکت و با حضور جمعی از کارکنان ستادی و کارشناسان IT و پرسنل واحد حراست برگزار شد.

بنا بر این گزارش، مهندس پرهیزی نماینده مجری طرح حفاظت فیزیکی و هوشمند تاسیسات آبی شرکت آب منطقه ای استان در این جلسه ضمن تاکید بر جدی تلقی نمودن این دوره آموزشی خواستار اهتمام هرچه بیشتر همکاران در شرکت در کلاسهای آموزشی این دوره شد.

وی افزود این دوره اساس و پایه نظارت تصویری تلقی میشود که میتواند در پیشبرد اهداف عالیه سازمان نقش بسزایی را ایفا نماید.

مهندس پرهیزی با بیان اینکه تدابیرامنیتی همیشه و در همه جا ضامن وجود بستری امن و آرام جهت پیشبرد هر چه بهتر و سریعتر امور و فراهم آورندن آسایش خیال بیشتر برای محیط های کار و زندگی بوده اند افزود: با این اوصاف ما نیاز داریم در خصوص چگونه بهره بردن از این ابزارهای کاربردی را یاد بگیریم.

این گزارش می افزاید: این دوره آموزشی به مدت دو روز برگزار گردید که روز نخست به صورت تئوری و در محل سالن جلسات معاونت طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان و روز دوم  به صورت آموزشهای عملی در محل تصفیه خانه گلشهر برگزار و در بخش تئوری شرکت کنندگان  از نزدیک با سیستم و نرم افزارهای آن و همچنین ساختار نظارت و مدیریت سیستم آشنا شدند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی