چهارشنبه, 21 آذر 1397

 

 

بیانیه کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی بمناسبت یوم الله 22 بهمن 1396

به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از سوی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی بیانیه ای صادر شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی متن بیانیه به این شرح است:  

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزشهای اسلامی ، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمار می رود.

بی تردید اگر امروز مشاهده می کنیم که در اقصی نقاط جهان، آزادی خواهان در مقابل استکبار و ایادی آنان قد برافراشته و ندای عدالت خواهی و آزادی طلبی سر می دهند ، اهداف بلندی که در منویات و تدابیر داهیانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و رئیس جمهور محترم تجلی یافته است.

شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان غربی ضمن گرامیداشت سی  و نهمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بر روح پرفتوح امام راحل (ره) و تمامی شهدای انقلاب اسلامی درود می فرستد و بار دیگر بر پیمان راسخ خود با شهدا وامام شهدا تاکید کرده و انقلاب را امتداد راه پر افتخار انبیا و اولیا می داند و در این راستا همگام با ملت بزرگ  ایران جهت حضور در یوم الله 22 بهمن و تجدید عهد با آرمان های نظام ومقام معظم رهبری اعلام آمادگی نموده و به عنوان قطره ای ازاقیانوس بی کران امت هوشیار و بابصیرت، با حضور منسجم و موثر در این حماسه عظیم سهیم خواهدشد.

 

                                                 والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

                                                   شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی