سه‌شنبه, 30 بهمن 1397

 

 

جشن بزرگ انقلاب در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

درآستانه فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم جشن بزرگ انقلاب در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این مراسم که با استقبال گسترده خانواده های کارکنان مواجه شد، مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل این شرکت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس اظهار داشت: انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان و ایثار انسان های والامقامی است که در راه اعتلای ارزش های اسلامی و تامین آسایش و امنیت ملت از جان خود گذشته و موجب افتخار کشور شدند.

وی افزود: آرامش و ثبان امروز کشور ما در سایه خون شهدا و جانفشانی های آنهاست  و این در حالی است که کشورهای منطقه درگیر نا آرامی هستند.

مهندس دانشجو در ادامه موفقیت‌های شرکت آب منطقه ای استان را مرهون زحمات کارکنان و صبر و تحمل خانواده‌ها و همسران آنها دانست و ضمن تقدیر از کلیه کارکنان گفت: این همسران مدیران و کارمندان عزیز هستند که با ایجاد آرامش و محیطی مناسب موجبات فعالیتها و تلاش هرچه بیشتر را برای همسرانشان فراهم میکنند.

درادامه این مراسم همچنین با حضور مدیر عامل، مشاور مدیرعامل و معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت از تعداد 220 نفر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز فرزندان کارکنان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر و تشکر شد.

گفتنی است این مراسم با اجرای بخشهای شاد و متنوع فرهنگی و هنری و اجرای مسابقات و ویژه برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها  که موجبات نشاط و شادی حضار در این جشن بزرگ را فراهم نمود بپایان رسید.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی