سه‌شنبه, 30 بهمن 1397

 

 

نشست مشارکت طلبی و آگاه سازی گروههای مرجع و روحانیون آذربایجان غربی برگزار شد

نشست مشارکت طلبی و آگاه سازی گروههای مرجع و روحانیون آذربایجان غربی با حضور معاون حفاظت و بهره برداری و اعضای کارگروه و جمعی از روحانیون و طلاب شهرستان ارومیه در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ،در این جلسه مهندس رهبر دین معاون حفاظت و بهره برداری شرکت ضمن ارائه گزارشی از وضعیت منابع آب استان به تشریح اقدامات و برنامه های این شرکت در خصوص اصلاح فرهنگ مصرف آب در سطح استان ارائه داد و افزود: طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی دارای 15 پروژه در زمینه ی حفاظت و صیانت از منابع آبی است که یکی از محورهای مهم آن اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی وترویج فرهنگ سازی مصرف بهینه آب است و لازم است که در ابن جهت ازتمام گروهها و پتانسیل ها استفاده شود.

در ادامه دکتر حبیب زاده نماینده مشاور طرح اطلاع رسانی شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی به ارائه ی توضیحاتی در مورد وضعیت منابع آب شهرستان، بحران منابع آب زیرزمینی و راهکارهای خروج از بحران پرداخت. همچنین نتایج مطالعات زیرساختی طرح اطلاع رسانی این شهرستان نیز به سمع و نظر حاضرین رسید.

 در پایان حاضرین در جلسه ضمن استقبال از مباحث مطروحه و طرح سوالاتی در این زمینه، ابراز علاقه‌مندی نمودند که این نشست ها در بخش‌‌های مختلف با حضور اقشار جامعه به ویژه کشاورزان و دیگر بهره‌برداران با روحانیون به تناوب برگزار شود.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی