چهارشنبه, 26 دی 1397

 

 

چهارمین نشست کارگروه انرژی وآب پدافندغیرعامل استان،درآب منطقه ای آذربایجان غربی

چهارمین نشست کارگروه انرژی و آب پدافند غیرعامل استان آذربایجان غربی با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، مهندس کیومرث دانشجو رئیس شورای هاهنگی صنعت آب و برق و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان  در این نشست گفت: پدافند غیر عامل مجموعه تدابیر، تمهیدات، اقدامات و طرحهای پیشگیرانه برای ارتقای پایداری ملی، افزایش باز دارندگی، آمادگی در برابر تهاجمات و عملیات روانی دشمن است و جزء الزامات و ضرورت دستگاه های اجرایی دراستان می باشد.

 مهندس دانشجو با تاکید بر نهادینه کردن اصول و ضوابط پدافند غیرعامل و بالابردن ضریب امنیت پایدار در سیستمهای تامین و توزیع آب ، اقدامات پیشگیرانه در این خصوص را ضروری دانست و کلیه دستگاههای عضو در این کارگروه لازم است  در چرخه مطالعه، طراحی و اجرای پروژه ها پدافند غیر عامل در نظر گرفته و اقدامات پیشگیرانه ای را در خصوص تاسیساتی که در اختیار دارند در نظر بگیرند تا خدمات مطمئن و مطلوبی را در هنگام بحران  به مردم ارائه دهیم.

در ادامه مقرر شد اعضای کارگروه با جمع بندی امکانات و با پیش بینی شرایط بحران ، مجموعه فعالیتها و اقدامات و عوامل جایگزین را در مواجهه با بحرانهای مختلف جمع بندی نموده و در قالب گزارش کامل در جلسه بعدی این کارگروه ارائه نمایند.

گفتنی است، در این نشست همچنین هر کدام از اعضاء کار گروه آب و انرژی در خصوص برنامه های پیش روی خود مطالبی را بیان نمودند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی