چهارشنبه, 21 آذر 1397

 

 

نشست مشترک صنعت آب و برق آذربایجان غربی با مشاوران وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران

نشست مشترک صنعت آب و برق آذربایجان غربی با حضور مشاوران وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران در امور ایثارگران و زنان و خانواده در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.  

به گزارش رواط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در ابتدای این نشست مهندس کیومرث دانشجو رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به حادثه بورالان و مجروح شدن دو تن از همکاران در این منطقه اشاره نمود و افزود: صیانت از منابع آب و حفاظت از ابهای مرزی از وظائف کارشناسان این شرکت بوده که با روحیه ایثارگری خود و با حضور درموقعیتهای مختلف و مواجهه با خطرات موجود در مرزها وظائف خود را به نحوشایسته انجام میدهند.

وی ضمن تقدیر از وزیر محترم نیرو و قائم مقام ایشان به جهت توجهات ویژه و دلجویی از مجروحان حادثه ماکو از حضور ارزشمند مشاورین محترم وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در کنار مجروحین و خانواده هایشان و دلجویی از آنها قدردانی نمود.

در ادامه سید یعقوب مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران ضمن ابراز خرسندی از روند بهبودی مجروحان حادثه بورالان ماکو گفت: استان آذربایجان غربی همواره خط مقدم در مبارزه با دشمنان بوده و آثار دفاع مقدس در این استان قابل مشاهده میباشد.

وی افزود: مفهوم ایثارگری در این استان حفظ شده است و حضور همیشگی ایثارگران استان و صنعت آب و برق در صحنه های حفظ و صیانت از آبهای مرزی گواه این موضوع است.

سید یعقوب مرادی  در بخش دیگر سخنان خود از همکاریهای خوب شرکتهای صنعت آب و برق استان در جهت تامین آب و برق یادمانهای راهیان نور و همچنین خدمت رسانی مناسب در مراسم اربعین حسینی تقدیر و تشکر نمود.

در این نشست همچنین سرکار خانم قیومی مشاور وزیر نیرو در امور بانوان و خانواده طی سخنانی از مدیران صنعت آب و برق استان به جهت فعالیتهای خوبی که در حوزه بانوان وهمچنین ایثارگران صورت گرفته و موجب درخشش این استان گردیده تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه خواستار نگاه ویژه به جایگاه بانوان در شرکتها و استفاده از تجارب آنها در پستهای مدیریتی وتوجه هرچه بیشتر مدیران به بحث شایسته گزینی در میان بانوان شد.

در پایان مشاورین امور ایثارگران و همشاورین امور بانوان و خانواده صنعت آب و برق استان گزارشی از فعالیتها و برنامه ریزی های انجام گرفته تاپایان سال جاری ارائه دادند و به طرح مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

این گزارش می افزاید در حاشیه این نشست مشاوران وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران در امور ایثارگران و زنان و خانواده ضمن بازدید از دریاچه ارومیه در جریان اقدامات شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در جهت حفظ و احیای این دریاچه قرار گرفتند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی