چهارشنبه, 21 آذر 1397

 

 

عیادت جمعی از مسئولین وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران از همکاران مجروح شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

مشاوران امور ایثارگران و امور زنان و خانواده وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران درامور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و همچمین مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان غربی با همراهی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای از "محمدعلی گلشن" و "حسن زمانی" از مجروحین حادثه تیراندازی ماکوعیادت نمودند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، سید یعقوب مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و هیئت همراه با حضور در منزل مهندس محمد علی گلشن از مجروحین حادثه تیراندازی ماکو و رییس گروه مطالعات آبهای سطحی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای استان، ضمن عیادت و دلجویی از ایشان برای وی آرزوی سلامتی و بهبودی کامل نمود.

ایشان همچنین از مهندس حسین زمانی از دیگر همکاران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی که بعلت شدت جراحات وارده در بیمارستان آذربایجان ارومیه بستری هستند نیر عیادت نموده و در جریان روند مداوای وی قرار گرفتند.

طی این دیدارها آقای مرادی با بیان اینکه صیانت از منابع آبی کشور امری بسیار مقدس است و مایه افتخار است که هنوز روحیه ایثارگری در میان همکاران زنده بوده و با وجود مخاطرات بسیاری که میتواند در مرزهای کشورمان باشد، تمام تلاش خود را در جهت به انجام رساندن وظایف خود در مناطق مرزی به کار میبندند.

گفتنی است 14 آذر ماه امسال سه نفراز کارشناسان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به همراه دوتن از نیروهای مرزبانی در هنگام انجام بازدید از رودخانه قره سو و نوار مرزی در منطقه مرزی بورالان براثر تیراندازی اشرار مسلح غافلگیر شدند، در این حادثه یکی ازمرزبانان به شهادت رسید و سه تن دیگر مجروح و در بیمارستان شهر کارص ترکیه معالجه و پس از طی دوره درمان به کشور بازگشتند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی