شنبه, 26 آبان 1397

 

 

حضور شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان در محل سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی برپا شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در خصوص این نمایشگاه گفت: استعدادها و ظرفیت‌های بالقوه‌ای در زمینه پژوهش و تحقیقات علمی در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی وجود دارد که شناسایی این استعدادها و برنامه‌ریزی مناسب در این راستا رشد و توسعه در بخش آب استان را به دنبال خواهد داشت.

دانشجو افزود: روند رو به رشد فعالیت های تحقیقاتی در شرکت آب منطقه ای مرهون توجهات ویژه به این مقوله است و امیدواریم با برنامه ریزی های دقیق تر بتوانیم قدم های بلندتری را دراین زمینه برداریم.

بنابراین گزارش  در این نمایشگاه سه روزه که با استقبال گسترده ای از سوی پژوهشگران، نخبگان دانشگاهی، دانش آموزان و جامعه علمی مواجه شد، عمده ترین دستاوردهای پژوهشی پروژه های خاتمه یافته، پژوهش نامه جدید الانتشار شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و عملکرد شرکت آب منطقه ای در قالب بروشورو تراکت ها در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی