شنبه, 2 تیر 1397

 

 

برگزاری نشست شورای بسیج در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

نشست شورای بسیج شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور فرمانده حوزه 2 بسیج کل ادارات شهرستان ارومیه در این شرکت برگزار شد  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در ابتدای این نشست مهندس یاسر رهبردین فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مولای متقیان (ع) شرکت آب منطقه ای  با تاکید بر جایگاه بسیج در ادارات گفت: بسیج در به ثمر نشاندن توصیه ها و منویات مقام معظم رهبری، گذر از مرحله شعار  و رسیدن به عمل در تحقق شعار سال مبنی بر سال اقتصاد مقاومتی اشتغال و تولید نقش محوری دارد.

رهبردین در ادامه تصریح کرد:  برای جلوگیری از انجام کارهای موازی و صرفه جویی در هزینه ها ،برنامه های واحد بسیج و شورای فرهنگی شرکت در یک راستا هدایت شده و مورد عمل قرار می گیرد.
وی اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی در مناسبت های مختلف ، تشکیل کلاسهای آموزشی و عقیدتی برای بسیجیان ، تشکیل جلسات حلقه صالحین و انعکاس اخبار پایگاه مقاومت در سایت اطلاع رسانی شرکت را از جمله فعالیت های مهم این پایگاه بر شمرد و پیگیری و تقویت فعالیت های این پایگاه در برنامه های آتی را مورد تاکید قرار داد.
فرمانده حوزه 2 بسیج کل ادارات شهرستان ارومیه طی سخنانی از فعالیت های مجموعه پایگاه مقاومت شرکت آب منطقه ای در ایجاد و حفظ روحیه بسیجی در سطح این شرکت قدردانی نموده و ابراز امیدواری کرد که این روند در سال جاری نیز مورد توجه قرار گیرد.
سرگرد صمدی افزود: فعالیت های بسیج در ادارات با انعطاف پذیری بالایی که دارد  می تواتند نسبت به سالم سازی محیط اداری و تعلیم جامعه کارکنان اداری و همچنین حرکت در مسیر پیشرفت و بهبود کارها با بهره گیری از پتانسیلهای موجود و جذب بسیجیان با سواد و نخبه مفید واقع شود.
وی در ادامه بر مستند سازی برنامه ها و ارائه به موقع آنها به مبادی زیربط،برگزاری منظم جلسات حلقه های صالحین و برنامه ریزی برای برگزاری همایش مشترک امر به معروف و نهی از منکر برای بسیجیان صنعت آب و برق و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی بمناسبت دهه مبارک فجر تاکید نمود.


 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی